Veri Merkezi Çözümleri

Veri merkeziniz ve desteklediği ağ şirketinizin omurgasını oluşturmaktadır. Veri merkezinize giden güçte bir sorunun ortaya çıkması halinde şirketinizin tüm kısımları bundan etkilenebilir. Riskler bu kadar yüksek olduğunda güç sisteminiz boyunca olağanüstü güç yönetimi yeteneklerine ihtiyaç duyarsınız. Sisteminizde veri merkezinize güç sağlayan her bağlantı güçlü ve güvenilir olmalıdır.

Eaton, veri merkezinizin ihtiyaç duyduğu güvenilir, kaliteli gücü sağlayan bina güç sistemini inşa etmenize yardımcı olabilir. Şirketlerin her güç sistemini kullanım ömrü boyunca ölçülmesi ve yönetilmesi gereken stratejik bir varlık olarak görmelerinin sağlayacağı rekabet avantajlarını fark etmelerine yardım ederiz. Bütünleşik bir sistem olarak güç sistemine daha geniş bir bakışta bulunulması şu tür güçlü sonuçlara yol açmaktadır: daha yüksek güvenilirlik, işletim maliyeti verimliliği, sermayenin etkili kullanımı, gelişmiş güvenlik ve riskin hafiflemesi.

Bir inşaat projesinin başından sonuna yönetiminde ekipmanları koşullandırmak veya geliştirmek ya da güç sistemini modernize etmek için deneyimli veri uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Ayrıca, destek hizmetlerimiz performans ve uzun ömürlülüğü optimize ederek mevcut elektrik ekipmanlarınızdan en yüksek oranda yararlanabilmenizi sağlamaktadır.