Destek ve Bakım Hizmetleri

TeknoClick Bilişim olarak 2010 yılından bu yana müşterilerimizin teknoloji altyapılarılarını tasarlayarak yönetiyoruz.Sistemlerin sorunsuz ve iş sürekliliğine uygun bir şekilde çalışabilmesi için proaktif bakış açısı ile danışmanlık hizmeti , kurulum hizmeti  ,entegrasyon ve yönetim hizmetlerini TEKNOCLİCK BİLİŞİM Yönetilen destek ve bakım hizmetleri olarak sunuyoruz.

Proaktif  sistem yönetim hizmeti için BT yöneticileri ile birlikte hareket ederek onların zamanlarını en iyi şekilde kullanabilmeleri için farklı uzmanlıkları bulunan TEKNOCLİCK BİLİŞİM mühendisleri ile planlamalı gerçekleştiriyoruz. Kurumların içerisinde tüm hizmetler için planlanan çalışan sayısını en aza indirgeyerek kurumun bütçesini daha verimli hale getiriyoruz.

TeknoClick Bilişim olarak birçok sektörde iş sürekliliği ve kritik sistemlerin yönetimini TEKNOCLİCK BİLİŞİM uzman kadrosu ile sağlayarak kurumların bütçelerini daha verimli hale getiriyoruz.Ayrıca teknolojik risklerin daha az yaşanmasını sağlıyoruz.1999 dan bu yana hizmet verdiğimiz kurumlardan elde ettiğimiz tecrübelerimiz ile problemlerin oluşmadan paylaşılması ve sistem planlaması sırasında oluşabilecek risklerin paylaşılması müşteri memnuniyeti oranımızı üst seviyeye çekmektedir.

Neden TEKNOCLİCK BİLİŞİM Yönetilen Bakım Hizmeti ?

TEKNOCLİCK BİLİŞİM’in kendi veri merkezini ve/veya müşterinin kendi alt yapısını baz alarak, ekipman ve yazılım gideri,kurulum gideri,BT personeli gideri ve servis sözleşmeleri imzalamadan tamamen kişiye özel marka bağımsız yönetim hizmeti alırken sadece aylık ödeme ile maliyetleriniz düşer ve finansal avantaj sağlarken hizmet kalitesi ve verimliliğiniz artar.